Zapraszamy do kontaktu. Na każdą wiadomość odpowiadamy.

O nas

Kocha Lubi Szeruje to agencja kreatywna zajmująca się nowoczesnymi mediami, specjalizująca się w obszarach promocji biznesu, artystów oraz kultury i sztuki w social media. Zespół Kocha Lubi Szeruje to grupa specjalistów z różnych dziedzin online marketingu i designu.

W naszym portfolio znajdują się współprace z takimi markami jak:
Pałac Kultury i Nauki, Polskie Radio, TVN24, Vogue Polska, Teatr 6.piętro, Lindt, Radio Eska, Apple Pay, MK Cafe, Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego, Lexus Polska, Ochnik, Motorola, La Perla, Fundacja Mam Marzenie, Michał Żebrowski, Ola Żebrowska, Magda Steczkowska, Michał Figurski, Fundacja Najsłodsi, Sławomir Łosowski, zespół KOMBI, Orangetheory Fitness, Sensor Cliniq, Klub Stodoła, Makroconcert i inne.

Naszą specjalnością jest stworzony, indywidualny program szkoleniowy. Jesteśmy praktykami szkolącymi od lat twórców i przedsiębiorców związanych m.in. z mediami, sztuką, kulturą, technologią, modą, sportem. Wierzymy, że najwyższa skuteczność leży właśnie w dedykowanych szkoleniach „skrojonych na miarę”.

Wypracowany system oparty jest na dokładnym researchu i analizie stylu komunikacji oraz narracji danej społeczności. Dzięki temu na szkoleniach skupiamy się na pasujących danej marce strategiach, przykładach zrealizowanych kampanii i efektywnych rozwiązaniach.

Jesteśmy agencją kreatywną do zadań specjalnych.